استقبال از ارسال مجدد کارت‌های سوخت

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از رابطه ها عمومی شرکت ملی پست، محسن وطن پرست مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست، ایجاد گزینه ارسال مجدد درون سامانه رهگیری کارت سوخت سایت شرکت ملی پست را یادآور شد و افزود: متقاضیانی که کارت سوخت آنها وارد باجه معطله شده هست می توانند با انتخاب گزینه یادشده، نسبت درخواست ارسال مجدد کارت خود کار کنند.

به گفته وی، تاکنون درخواست ارسال مجدد تعدادی از کارت های سوخت جامانده درون باجه های معطله دریافت شده که بخشی از آنها به دلیل تکمیل فرایند درخواست، وارد چرخه ارسال شده هست.

وی درون خصوص مراحل درخواست مجدد توزیع کارت سوخت گفت: متقاضی پس از وارد کردن کدرهگیری ۲۰ رقمی ( دریافت شده از سامانه epolice…ir ) درون سامانه http://newtracking…post…ir  و مطلع شدن از اینکه کارت سوخت وارد باجه معطله شده هست، می تواند روی گزینه « درون صورتیکه مایل هستید تا مرسوله مجددا ازبرای شما ارسال گردد »کلیک کرده و درون این قسمت اطلاعات لازم را تکمیل کند تا درون نخستین فرصت درخواست وی تحقیق و نسبت به ارسال مجدد آن کار شود.

مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس افزود: ارسال مجدد کارت های سوخت جامانده به صورت پست پیشتاز انجام می شود.

شماری از کارت های سوخت به دلیل حضور نداشتن مالک درون آدرس ثبت شده، نقل مکان مالک، شناخته نشدن نشانی و خودداری از تحویل درون نشانی عنوان شده، وارد باجه معطله دفاتر پستی می شود.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مجید خراطها عشق

دانلود آهنگ قدیمی مجید خراطها عشق

برای اولین بار در رسانه موزیک ترین / دانلود آهنگ احساسی و زیبای مجید خراطها به نام عشق با متن و کیفیت اصلی به شما عزیزان پیشنهاد میشود.

Download Exclusive Music By : « Majid Kharatha – Eshgh » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ مجید خراطها عشق

متن آهنگ عشق مجید خراطها

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

عِشق قرصای خوابت همون بَد خوابیات ، هَمون بالشته خیست!! ♫●♬

عشق هَمون پیام میگی بیام سُراغت ، واست نه مینویسم

عاشِقمو دیگه ، با قُرصای خوابمم رفیقم ♫●♬

عاشقتم یعنی ، سفید میشه موهای شَقیقم!!

عاشِقمی ، چه با نمَک میشی ♫●♬

رو زخمِ عمیقم ، عاشِقتم آره عاشقتم!

عِشق بغضِ گلوته ، وقتی اون رو به روته یَعنی حرفاتو خوردی ♫●♬

عِشق اون اضطِراب یعنی باشه مریضی ، ولی نباشه مَردی…!!!

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

مجید خراطها عشق

نوشته دانلود آهنگ مجید خراطها عشق اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

جزئیات ثبت‌نام داوطلبان دوره‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درون گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس گفت: نتیجه آزمون سراسری سال ۹۸ ازبرای افرادی که درون آزمون شرکت کرده‌اند منتشر شده و داوطلبانی که درون آزمون قبول نشده‌اند یا حتی افرادی که حتی درون آزمون شرکت نکرده‌اند، می‌توانند ازبرای گزینش درون رشته‌های تحصیلی که پذیرش درون آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می‌پذیرد، ثبت‌نام کنند.

وی افزود: ثبت نام درون این دوره‌ها منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد و ظرفیت پذیرش نیز ۵۹۶ هزار نفر هست.

به گفته توکلی تا صبح امروز دوشنبه ۲۵ شهریورماه تعداد ۲۲۳ هزار و ۳۴۴ نفر ازبرای تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود کار کرده‌اند.

وی به داوطلبان توصیه کرد با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام تا ۲۸ شهریورماه هست و قابل تمدید هم نیست سریع‌تر ازبرای ثبت‌نام و انتخاب رشته کار کنند.

انتهای پیام/

ویروس‌های بدن دلفین‌ها هم درون برابر آنتی بیوتیک‌ها مقاوم شدند

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از نیواطلس، مصرف گسترده انواع آنتی بیوتیک ازبرای درمان بیماری های مختلف، ویروس ها و باکتری ها را درون برابر این روش درمانی مقاوم کرده و بشر را مجبور به استفاده کردن گسترده از آنتی بیوتیک های قوی تر کرده هست. تحقیق های تحقیقاتی نشان می دهد مشکل یادشده درون دلفین ها هم وجود دارد و ویروس ها و باکتری های بدن آنها هم به شدت درون برابر استفاده کردن از آنتی بیوتیک ازبرای درمان مقاومت نشان می دهند.

 

تحقیق مفصلی که درون این زمینه میان سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۵ درون فلوریدای آمریکا انجام شده، نشان می دهد ازبرای درمان بیماری های دلفین ها دیگر چندان نمی توان به آنتی بیوتیک ها امید بست و باید به فکر استفاده کردن از روش های درمانی تازه ای بود.

محققان با تحقیق ۷۳۳ نوع باکتری مختلف که از بدن ۱۷۱ دلفین به دست آمده بود، به این نتیجه رسیدند که آنها درون مواجهه با آنتی بیوتیک های مختلف مقاومت سرسختانه ای از خود نشان می دهند. درون مجموع ۸۸…۲ درصد از این ۷۳۳ باکتری درون برابر حداقل یک نوع آنتی بیوتیک کاملا مقاوم بودند. ۹۱…۶ درصد از این باکتری ها درون برابر اریترومایسین و ۷۷…۳ درصد درون برابر آمپی سیلین و ۶۱…۷ درصد درون برابر سفالوتین مقاومت داشتند.

پژوهشگران می گویند تداوم این وضعیت بسیار نگران کننده بوده و می تواند تداوم حیات وحش و زندگی جانداران ارزشمند را تهدید کند. از همین رو باید به فکر یافتن روش های تازه درمانی ازبرای مقابله با این چالش بود.

انتهای پیام/

نقش شرکت‌های دانش بنیان واقعی درون عبور از تحریم‌ها

مسعود گودرزی نماینده مجلس شورای اسلامی درون گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: امروز بعضی از شرکت‌ها با نام «دانش بنیان» و با هدف سوداگری و سودآوری پا به عرصه گذاشته‌اند که این خود یکی از موانع درون معلوم شدن شرکت‌های دانش بنیان اصلی هست و می‌تواند سبب کندی درون ارائه تسهیلات شود، بنابراین صندوق نوآوری و شکوفایی درصورتیکه می‌خواهد از شرکت‌های دانش بنیان واقعی حمایت کند ابتدا باید این شرکت‌های غیرواقعی را شناسایی و مانع از دستیابی آنها به تسهیلات شود.

وی افزود: مدیران صندوق نوآوری و شکوفایی باید ممیزی دقیقی درون پیشبرد اهداف و حرکت خود داشته باشد و شرکت‌های صوری را شناسایی کرده و به صورت جدی با آن‌ها برخورد کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به شرکت‌های دانش بنیان گفت: این شرکت‌ها باید درون قبال حرفه خودشان آبروداری کنند و پس از هماهنگی با سایر شرکت‌های دانش بنیان درون پی اهداف مشترک خود باشند.

گودرزی با اشاره به نقش و جایگاه شرکت‌های دانش بنیان درون عبور از تحریم‌ها، اظهار داشت: به طور قطع استفاده کردن از دانش می‌تواند سبب ایجاد ثروت و قدرت شود، درون شرایط فعلی کشورها دیگر به تولید محصول فکر نکرده و بیش از پیش به دانشی که منجر به تولید محصول شده، فکر می‌کنند، درون حوزه شرکت‌های دانش بنیان این ظرفیت وجود دارد که ما بتوانیم از ظرفیت و توان علمی موجود درون راستای مبارزه با تحریم‌ها بهره ببریم.

نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند به خوبی درون فرآیند اندوخته ارزی ازبرای کشور گام بردارند و مفید فایده واقع شوند.

وی همچنین درمورد میزان پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان طی سال‌های گذشته، گفت: درون حال حاضر ما حدود چهار هزار شرکت دانش بنیان داریم و طبق گفته‌هایی که دریافت کرده‌ایم پیشرفت‌ها درون این راستا مطلوب بوده هست، هرچند که تا رسیدن به نقطه ایده‌آل فاصله داریم.

گودرزی همچنین ۲ عامل تحریم‌ها و نبود فرهنگ‌‌سازی را از عوامل کندی پیشرفت شرکت‌های دانش بنیان عنوان کرد و گفت: یکی از عواملی که سبب شده این شرکت‌ها به خوبی رشد نکنند بحث تحریم‌ها بوده هست به طوری که بعضا مشکلاتی را درون تامین مواد اولیه ازبرای این شرکت‌ها ایجاد کرد، عامل دوم هم عامل فرهنگی هست که ما نتوانستیم این موضوع را به خوبی درون جامعه جا بیاندازیم که وجود شرکت‌های دانش بنیان امروز یک ضرورت بشمار می‌آید و باید به سمت گسترش این شرکت‌ها و بهره‌مندی از تولیدات آنها پیش برویم.

انتهای پیام/

توسعه بازار فضایی درون دستور کار سازمان فضایی/ پوشش ماهواره ای ۱۰۰۰ روستا

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، مرتضی براری رئیس سازمان فضایی درون همایش ماهواره مخابراتی، نقش و توسعه آن که صبح امروز درون ورارت ارتباطات برگزار شد، گفت: بیش از ۴۰ هزار روستا و ۶۰ هزار آبادی داریم و ارتباطات دریایی نیز ازبرای ما یک حوزه بسیار ارزشمند هست که می‌توان از ماهواره مخابراتی ازبرای آن استفاده کردن کرد بنابراین اقتصاد فضایی باید حداقل یک و نیم میلیارد دلار سهم اقتصاد را داشته باشد.
وی افزود: درون موضوع سیل بیش از ۷۰ سایت ثابت و سیار توسط شرکت ها ایجاد شد و امیدواریم با راهبرد عدم تصدی گری و بستر سازی ازبرای قسمت خصوصی شاهد فعالیت بیشتر این شرکت ها باشیم
براری ادامه داد: تصویب پروانه ماهواره های اپراتور را درون دستور کار قرار دادیم و این پروانه تصویب شد و کار اول ما درون بستر سازی قسمت خصوصی هست، همچنین این امکان فراهم شد که صندوق توسعه ملی ۸۰ درصد وام ۸ ساله را ارائه کند.

وی گفت: بیش از ۲۵ نقطه امتیاز مداری را فعال کردیم و بسترش آماده شده هست درون تلاشیم طی چند هفته آینده کنسرسیوم‌ها شکل بگیرد همچنین ورود باند «کی ای» به این صنعت بازار بزرگی را ایجاد می‌کند و این باند تحول بزرگی را درون صنعت ایجاد می کند، طی ۶ سال آینده رشد ۱۰ برابری مصرف را شاهد خواهیم بود و این صنعت توسعه منظومه های مخابراتی را هم ایجاد می کند.
براری گفت: تاخیر و خرج ۲ مشکل درون این صنعت بوده که ورود باند کی ای این دو مشکل را برطرف می کند، جلساتی با شرکت های اپراتور منطقه ای داشتیم و از آنان خواستیم تنوع بیشتری درون ارائه خدمت ها و سرویس ها ارائه دهند.
وی گفت:کشور ما زیر ساخت خوبی دارد و درون صنعت فضایی ما رتبه اول را درون منطقه داریم بازار بزرگی درون کشور ما وجود دارد و بزرگترین دغدغه مردم این هست که درون جاده ها هم اینترنت نسل ۳ و ۴ داشته باشند ولی این موضوع ازبرای اپراتورها صرفه اقتصادی ندارد.
براری ادامه داد: امروز مهمترین دغدغه این هست که راهبرد مشترک ازبرای حضور حداکثری درون این صنعت هست و درون سازمان فضایی، این موضوع اهمیت دارد که بازار توسعه پیدا کند و جلسات جدی را با نهادها دنبال می کنیم.
وی گفت: همچنین با شرکت زیرساخت هم گفت‌وگو کردیم تا درون شرایط بحرانی، یک شهر یا استان پایداری خود را حفظ کند و بک اپ ماهواره ای داشته باشند.
براری خاطرنشان کرد: بیش از ۱۰۰۰ روستای تازه با پوشش ماهواره ای، مشکلاتشان برطرف شده هست، امیدوارم بتوانیم با کمک دستگاهها بازار بزرگ دنیا را درون ایران هم توسعه دهیم.
انتهای پیام/

آمادگی همکاری دانشکده پست و مخابرات ازبرای توسعه ماهواره ها

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، صادق عباسی شاهکوه رئیس دانشکده پست و مخابرات درون همایش «ماهواره مخابراتی، نقش و توسعه آن» که صبح امروز درون وزارت ارتباطات برگزار شد، گفت: سازمان فضایی درون پی ورود قسمت خصوصی هست که البته این کار با سه سال تاخیر انجام شد امابا رویکرد حمایتی می توان مشکلات و عقب ماندگی ها را جبران کرد.
وی افزود: درون زمینه اپراتوری ماهواره، بستر و ظرفیت مناسبی درون کشور وجود دارد و به تدریج با اجاره ماهواره و استفاده کردن از ماهواره های موجود می توان کار را ادامه داد و پس از آن ماهواره های شرکت ها می توانند درون مدار قرار بگیرند.
عباسی گفت: درصورتیکه ما وارد این عرصه شویم هم ازبرای غرور ملی و امنیت و استراتژی کشور مفید هست و هم صرفه اقتصادی دارد و نباید فراموش کرد که با ورود اینترنت اشیا و ۵ جی، ماهواره ها نقش پررنگی ایفا می کنند.
وی اضافه کرد: زمانی که درون شرکت زیر ساخت مشغول خدمت بودیم، درون ایام نوروز مشکلات زیادی داشتیم و درون یک استان درون نیم روز به طور کامل قطع ارتباط شبکه زیر ساخت داشتیم و حتی ما دسترسی به مدیر کل استان هم نداشتیم به همین دلیل ارتباط ماهواره ای ازبرای ایجاد یک ارتباط حداقلی احتیاج هست.
وی ادامه داد: درون قسمت خصوصی، استارتاپ های مناسبی می تواند شکل بگیرد که سازمان فضایی این موضوع را درون دستور کار قرار داده هست.
عباسی گفت: همچنین این دانشگاه آمادگی کمک درون همه زمینه های آموزشی دارد و می تواند به سازمان فضایی درون توسعه ماهواره ها کمک کند.
انتهای پیام/

دانلود آهنگ مجید خراطها آدم باش

دانلود آهنگ قدیمی مجید خراطها آدم باش

بشنوید و لذت ببرید در موزیک ترین / دانلود آهنگ شنیدنی و احساسی مجید خراطها به نام آدم باش به همراه متن آهنگ و کیفیت های اصلی

Download Exclusive Music By : « Majid Kharatha – Adam Bash » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ مجید خراطها آدم باش

متن آهنگ آدم باش مجید خراطها

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

میری از یاد من ولی چِشمات ، بی تو بودن راحَته وای دستات!!! ♫●♬

منم دیگه خَسته ام از دستت ، پس فَراموش میکنمت عطرت

لعنتی بُغضمو نشکن ، نرو هر بار از این کار دَست بردار ♫●♬

عکس تو یاد تو عَطرت تو این خونه ، مِهمونه دیوونه

وقتی میخوای بِری ، کمی به یادَم باش درکم کن آدم باش ♫●♬

زمین میگَرده ؛ نوبت منم میشه تا چِشمات ابری شه!!

هرکاری که بدَم میاد کردی ؛ من بهَم ریختم تو که خونسردی ♫●♬

واسه هیشکی گِریه نمیکردم ، اما هر کار کردم که بَرگردی

لعنتی بُغضمو نشکن ، نرو هر بار از این کار دَست بردار ♫●♬

عکس تو یادِ تو ، عطرت تو این خونه مِهمونه دیوونه…!!!

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

مجید خراطها آدم باش

نوشته دانلود آهنگ مجید خراطها آدم باش اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

گوشی تازه وان پلاس با قابلیت کلیپ برداری ۹۶۰ فریم درون ثانیه

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از آسین ایج، وان پلاس قصد دارد گوشی OnePlus 7T Pro و مدل ساده تر آن به نام OnePlus 7T را به زودی و ظرف یک ماه آینده روانه بازار کند.

 

این دو گوشی جایگزین هایی ازبرای گوشی های OnePlus 7  و  OnePlus 7 Pro با امکانات به روزشده محسوب می شوند. OnePlus 7T مجهز به تراشه اسنپ دراگون ۸۵۵ پلاس ، هشت گیگابایت رم و ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی خواهد بود. باتری ۳۸۰۰ میلی آمپری با قابلیت شارژ سریع هم ازبرای این گوشی درون نظر گرفته شده هست.

گوشی OnePlus 7T Pro نیز از همین قابلیت ها برخوردار هست ولی دارای باتری قدرتمندتر ۴۰۸۵ میلی آمپری و لنز تله فوتو با قابلیت زوم سه برابر خواهد بود.

یک ویژگی منحصر به فرد هر دو گوشی تجهیز به قابلیت ماکرو ازبرای کلیپ برداری ویدئویی با سرعت کم و بی سابقه ۹۶۰ فریم درون ثانیه هست. قیمت این گوشی ها هم اکنون معلوم نشده هست.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ محسن لرستانی شهر غم

دانلود آهنگ قدیمی محسن لرستانی شهر غم

هدیه ی ویژه موزیک ترین / دانلود آهنگ کردی و جذاب محسن لرستانی به نام شهر غم با تکست ترانه و کیفیت متفاوت و اصلی

Download Exclusive Music By : « Mohsen Lorestani – Shahre Gham » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ محسن لرستانی شهر غم

متن آهنگ شهر غم محسن لرستانی

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

وی شَهره دی باید بچم ، یه شهری غَمه !!!♬●♩

وه هَر کسی رسیم دایه ، دلی وَه سنگه

خَراو بود ای شهره ، غروبِ سنگینه ♬●♩

باید بچِم ، باید بچم ، لَه ای بی دیه!

آگر وی شَهره بچود ، چنی دِلتنگه ♬●♩

دایه گیره نَکه ، وه شونِم!

پر دلم غَمه دایه گیان ، گیره نکه پر دِلم غمه..!!! ♬●♩

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

محسن لرستانی شهر غم

نوشته دانلود آهنگ محسن لرستانی شهر غم اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.