گام دوم دانشگاه خوارزمی ایجاد رشته‌های مورد احتیاج جامعه هست

عزیزالله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی درون گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس‌ با اشاره به گام دوم فعالیت آموزشی و پژوهشی درون دانشگاه گفت: دانشگاه خوارزمی درون تاریخ آموزش عالی قبل از هر نظام آموزشی شکل گرفته هست و امروز پس از گذر از تربیت نیروی متخصص ازبرای آموزش و پرورش درون گام دوم خود تحصیلات تکمیلی را به عنوان یکی از مأموریت هایش با نگاه به آینده دنبال می کند.

* جذب دانشجوی خارجی از اولویت های خوارزمی هست

وی با تأکید بر اهمیت جذب دانشجوی خارجی افزود: جذب دانشجویان میان المللی و ایجاد رشته های مورد احتیاج با جامعه از اولویت ها و رسالت های این دانشگاه درون سال تحصیلی تازه هست که درون این رابطه این دانشگاه از کشورهای افغانستان، عراق،کره، ایتالیا و فرانسه دانشجو دارد و امسال نیز ۶۰ دانشجوی دیگر درون مقطع ارشد و دکتری خواهیم داشت.

* امسال۱۵ دانشجو بورسیه می‌شوند

حبیبی تصریح کرد: دانشگاه خوارزمی از سوی وزارت علوم مسؤول کانون هماهنگی ایران و اتریش هست که از این فرصت ما استفاده کردن کردیم و درون سال تحصیلی تازه ۱۵ دانشجو را بورسی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: گام دوم دانشگاه خوارزمی ایجاد رشته های تازه مورد احتیاج جامعه هست به چه دلیل که این دانشگاه به عنوان دانشگاه مکمل درون رشته های روان شناسی، علوم پایه، زیست، شیمی و زمین شناسی درون حال جهش علمی هستیم. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *