کاهش وابستگی به شرکت‌های خارجی از طریق تجاری‌سازی طرح سامانه‌های انتقال نوری

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، محققان ایرانی درون یک شرکت دانش‌بنیان موفق به تجاری‌سازی سامانه‌های انتقال نوری SDH شدند.

این سامانه‌ها درون رده‌های مختلف و ازبرای کاربردهای متنوعی طراحی شده و درون این سامانه‌ها قابلیت پشتیبانی از سرویس‌های TDM مبتنی بر واسط‌های تازه ارائه می‌شود. 

محققان ایرانی با ارائه نرم‌افزارهای مدیریت سامانه و مدیریت شبکه، این امکان را ازبرای کاربران فراهم کرده‌اند تا بتوانند عملیات مورد احتیاج ازبرای راهبردی و بهره‌برداری و پایش مؤثر شبکه را به خوبی و باداشتن قابلیت‌های متنوع و آسان انجام دهند. 

این محصولات مبتنی بر استانداردهای میان‌المللی طراحی و تولید می‌شوند و دارای کیفیت بالا درون طراحی، دقت عملکرد بالا و قابلیت درون طراحی، دقت عملکرد بالا و قابلیت اطمینان بالایی هست.

کیفیت بالای عملکرد محصولات ارائه شده این شرکت به همراه پشتیبانی و خدمت ها پس از فروش موثر و کارآمد سبب شده هست که عوامل مخابراتی کشور به بهره‌برداری از محصولات ایرانی علاقه‌مند شده و از این محصولات درون شبکه‌های مخابراتی خود بهره‌مند شوند. به این ترتیب علاوه بر کاهش وابستگی به شرکت‌های خارجی، کیفیت ارائه خدمت افزایش یافته و خرج مشتریان نیز کاهش یافته هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *