پیشتاز بودن تفکر بسیجی درون خدمت به انقلاب به مدد دانش، بینش و نوآوری

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، منصورغلامی، وزیر علوم، بررسی ها و فناوری درون پیام تبریکی به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملاک و مبنا ازبرای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی هست. امروز، تفکر بسیجی به مدد دانش، بینش، نوآوری و خلاقیت توانسته هست درون خدمت به اهداف والای انقلاب اسلامی پیشتاز باشد.

متن کامل پیام غلامی بدین شرح هست:

« پنجم آذر ماه سالگرد آغازین روز حیات شجره طیبه بسیج مستضعفان هست که از برجسته‌ترین یادمان‌های برخواسته از عمق نگاه امام راحل بوده و تا امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون این مولود مبارک و حضور پر برکت آن درون صحنه‌های مختلف هست.
ملاک و مبنا ازبرای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی هست. امروز، تفکر بسیجی به مدد دانش، بینش، نوآوری و خلاقیت توانسته هست لحظه‌ها را شناسایی و با بهره‌مندی از بصیرت انقلابی درون خدمت به اهداف والای انقلاب اسلامی پیشتاز باشد.
دفاع جانانه درون هشت سال دفاع مقدس، نقش آفرینی درون سازندگی کشور پس از جنگ تحمیلی، مشارکت درون رشد و توسعه همه جانبه علمی، مقابله غیرتمندانه با تهاجم فرهنگی و نفوذ بی امان دشمن و دفاع از حریم اهل بیت و کشور درون مقابل داعش خبیث همه و همه نشان از عمق تفکر انقلابی، بصیرت ولایی، اراده خلل ناپذیر و کار عاشورایی و بهنگام بسیجیان هست که نشات گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) بوده و همگی جمله درون این نهاد مقدس گرد آمده هست.
شناخت بسیج درون وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی هست که درون سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم مسیر مقدس انقلاب و امام راحل نقش انتخاب کننده دارد.
بی تردید استادان و دانشجویان بسیجی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و پیشرفت های علمی و فکری خود، زمینه رشد و تفکر بسیجی را درون دانشگاه ها و مراکز علمی فراهم نموده و درون حال حاضر با خلاقیت و نوآوری با تکیه بر این تفکر به پیشرفت های عظیم علمی درون سطوح مختلف به ویژه درون دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای دست یافته اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بسیجیانی که ازبرای حفظ کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی کرده و ایران اسلامی را مقتدر و سربلند داشته اند، فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفان را به ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی، بسیجیان آزاده و ایثارگر، جامعه دانشگاهی کشور به ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی تبریک گفته و توفیقات روز افزون شان را درون خدمت شایسته تر به ملت شریف ایران اسلامی و حفاظت و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسالت دارم.»

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *