پژوهشگاه ایران‌داک مسؤول تأمین آمار پژوهش‌ها درون کشور شد

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاه خبرگزاری فارس، مسعود برومند معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، بررسی ها و فناوری درون مراسم رونمایی از پایگاه اطلاعات دانش ایران و پایگاه اطلاعات اصطلاح‌نامه‌های علمی فنی درون پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران اظهار داشت: زمانی به سازمان‌هایی می‌روم که دستاورد جدیدی ازبرای عرضه دارند لذت می‌برم. 

وی گفت:‌ پژوهشگاه ایران داک از جمله این مجموعه‌ها هست و ذات فناوری اطلاعات این هست که همه از اطلاعات باخبر باشند و این بخشی از نظارت مردمی هست.

معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، بررسی ها و فناوری افزود: ارائه خدمت تازه درون صورتی امکانپذیر هست که سازمان‌ها ذینفعان خود را بشناسند و علاوه بر این خواهان نگاه راهبردی و حضور نیروهای توانا و دارای انگیزه هست.

برومند گفت: هر سازمانی که ذیل بودجه عمومی دولت فعالیت می‌کند باید ذینفعان خود را شناسایی کند و به آنها خدمت ارائه دهد که این امر نشان‌دهنده زنده بودن آن مجموعه هست.

وی افزود: یکی از ذینفعان پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران دولت هست و باید این سازمان دولتی محصولی را داشته باشد که کار دولت را تسهیل کند.

معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، بررسی ها و فناوری خاطرنشان کرد: با پروژه‌هایی که امروز درون این پژوهشگاه معرفی شد این پژوهشگاه وظیفه تأمین اطلاعات و آمار لازم ازبرای پژوهش‌های کشور را خواهد داشت و جایگاه بالاتری را ازبرای پژوهشگاه رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *