پهپاد ويژه کلیپ برداری حرفه ای

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از تک رادار، شرکت چینی دی جی آی که درون زمینه تولید انوع پهپاد فعالیت دارد از تولید پهپاد تازه ای به نام استورم خبر داده که یک پهپاد حرفه ای کلیپ برداری هوایی توصیف شده هست…این پهپاد دارای هشت پروانه ازبرای حفظ تعادل درون هوا بوده و می تواند با استفاده کردن از سیستمی موسوم به Ronin 2 PTZ درون زوایای مختلفی درون هوا قرار گرفته و از صحنه مورد نظر کلیپ برداری کند.

 

این پهپاد می تواند تجهیزات کلیپ برداری حرفه ای به وزن حداکثر ۱۸…۵ کیلوگرم را هم حمل کند که بیش از پهپادهای مشابه موجود درون بازار هست. استورم با سرعتی برابر با ۸۰ کیلومتر درون ساعت درون هوا پرواز می کند و البته درون صورت فعال شدن قابلیت مکان یابی جی پی اس این سرعت به ۶۰ کیلومتر درون ساعت کاهش می یابد.

پهپاد مذکور می تواند درون سرمای حداکثر منفی ۱۰ درجه سانتیگراد نیز به فعالیت ادامه دهد و حداکثر مدت وقت وقت پرواز آن پس از شارژ باتری ۲۵ دقیقه هست، هر چند این وقت درون صورت افزایش وزن تجهیزات به بیش از ۱۲ کیلوگرم به ۱۵ دقیقه کاهش می یابد. پهپاد یادشده تنها به سینماگران حرفه ای فروخته می شود و عرضه آن فعلا محدود به چین هست. قیمت استورم هم اکنون عنوان نشده هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *