پهپاد زیرآبی با لنز قابل زوم از مسیر رسید

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از نیواطلس، شرکت چینی یوکان سال گذشته پهپاد زیرآبی بی دبلیو اسپیس را تولید کرد. این شرکت با تولید مدل بی دبلیو اسپیس پرو درون روزهای گذشته مشتریان خود را غافلگیر کرد. چون این پهپاد به قابلیت زوم اپتیکال شش برابر مجهز هست.

پهپاد مذکور می تواند حداکثر به عمق ۱۰۰ متری آب فرو برود و عکس ها ویدئویی زنده خود را ازبرای اپراتور محلی بفرستد. این کار از طریق فناوری وای – فای انجام می شود. حداکثر فاصله اپراتور با پهپاد ازبرای این کار باید ۵۰۰ متر باشد.

یک دسته کنترل مجهز به نمایشگر ال ای دی نیز ازبرای کنترل پهپاد یادشده درون نظر گرفته شده هست…همچنین یک اپلیکیشن سازگار با اندروید و آی وی س بدین قصد موجود هست.

مدل تازه از قدرت مانور بیشتری ازبرای حرکت عمودی و افقی درون آب برخوردار هست و حتی می تواند با زاویه ۴۵ درجه درون عمق آب فرو رفته یا بالا برود. این کار به خصوص ازبرای کلیپ برداری از اشیای متحرک و آبزیان مناسب هست.

باتری ۹۶۰۰میلی آمپری ازبرای چهار ساعت استفاده کردن و قابلیت تصویربرداری ویدئویی با کیفیت فوق دقیق و ۳۰ فریم درون ثانیه از جمله دیگر امکانات این پهپاد زیردریایی ۱۷۰۰ دلاری هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *