نرم‌افزارهای کاربردی خدمت ها مشترکین مخابرات به‌روز رسانی شد

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک شرکت دانش بنیان توانست سیستم‌های صورت‌حساب‌دهی، خدمت ها مشترکین، انرژی و مخابرات را درون کشور توسعه دهد…این شرکت دانش بنیان داخلی درون کنار توسعه و ارایه محصولات، خدماتی را نیز به مشتریان خود ارایه می‌دهد. شرکت هسته‌ اصلی خدمت ها خود را بر اساس احتیاج بازار و مزیت نسبی خود، بنا کرده هست که این خدمت ها را درون حوزه های مختلفی ارایه می‌کند.

به گفته مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، «ارایه خدمت ها عام مشاوره و نظارت (درون حوزه‌ی فناوری اطلاعات)» و «ارایه خدمت ها مشاوره‌ای فناوری اطلاعات درون حوزه‌های تخصصی برق، نفت و گاز» از جمله حوزه هایی هست که درون اولویت اقدامات شرکت قرار دارد.

سید علی آذرکار ادامه داد: شرکت مهندسی پدیدپرداز درون قسمت “خدمت ها مشاوره‌ای” خدماتی چون تدوین استراتژی کسب و کار»، «مدیریت و راهبری پروژه و نظارت و کنترل پروژه را ارائه می کند. بر این اساس شرکت ما با ارایه خدماتی مانند «مطالعات امکان‌سنجی طرح‌های کسب و کار»، «مطالعات وسیع درون بازار فناوری اطلاعات» و «شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای موجود درون مسیر تدوین استراتژی کسب وکار»، به شرکت‌ها و سازمان‌ها درون راستای تحقق اهداف آن‌ها کمک می‌کند. 

وی همچنین بیان کرد: شرکت ما همواره بر طبق استانداردها و روش‌های میان‌المللی، مدیریت و راهبری پروژه‌ها را انجام داده هست. این فرآیندها همیشه بر اساس نوآوری‌های فناوری به‌روز می شود. 

این فعال دانش بنیانی درون ادامه تصریح کرد: شرکت ما با اعمال نظارت و مدیریت بر پروژ‌ه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، تلاش درون کاهش مخاطرات مربوطه و هم چنین مدیریت آنها دارد. ما به عنوان نماینده کارفرما، بر مسیر اجرای پروژه و فعالیت‌های پیمانکار بر اساس «طرح‌های مدیریتی پروژه» نظارت می‌کنیم. 

وی درمورد خدمت ها ارائه شده شرکت درون زمینه نرم افزاری، گفت: عرضه و بومی‌سازی محصولات نرم‌افزاری، تولید و یکپارچه‌سازی نرم‌افزارهای کاربردی، تهیه و تولید نرم‌افزارهای سفارش مشتری، پشتیبانی و نگهداری محصولات نرم‌افزاری و تحقیق و توسعه نرم‌افزار از جمله خدمت ها ارائه شده ما به مشتریان هست.

مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، زمینه‌های کاری شرکت را «تولید و عرضه محصول سیستم جامع خدمت ها مشترکین و صدور صورتحساب (درون قسمت‌های مخابرات و انرژی)»، «ارایه خدمت ها عام مشاوره‌ای و نظارتی بر پروژه‌های انفورماتیکی»، «ارایه خدمت ها مشاوره‌ای فناوری اطلاعات درون حوزه‌های تخصصی برق و نفت و گاز»، «تولید سیستم‌های سفارش مشتری» و «ارایه خدمت ها عام مشاوره‌ای و نظارتی بر پروژه‌های انفورماتیکی» عنوان کرد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *