مسیر اندازی مجدد واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت دانشگاه تربیت مدرس

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، معصومه منصوری مدیر مرکز بهداشت و درمان با عنوان خبر مسیر اندازی مجدد واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه گفت: واحد اورژانس دانشگاه از اول تیرماه جاری فعالیت خود را بطور آزمایشی شروع کرده هست و امیدواریم با رفع و اصلاح بعضی مشکلات موجود، این واحد از روز هشتم تیر بطور رسمی مسیر اندازی شود.

معصومه منصوری درون تشریح نحوه فعالیت و ساعت کار واحد اورژانس اظهار داشت: این واحد از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ به بیماران اورژانسی، خدمت ها درمانی ارائه می دهد، بیمارانی که داخل دانشگاه یا محوطه دچار مشکلات اورژانسی می شوند می توانند درون تماس با واحد اورژانس و یا مراجعه حضوری از خدمت ها آن استفاده کردن کنند. این واحد از پذیرش بیماران سرپایی معذور هست و این افراد باید به درمانگاه دانشگاه مراجعه کنند.

مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تربیت مدرس به بازدید خود از محل واحد اورژانس و تحقیق بعضی مشکلات موجود اشاره کرد و گفت: با مسیر اندازی مجدد واحد اورژانس و طی بازدید کامل از محل، بعضی مشکلات شناسایی و ازبرای رفع و اصلاح آنها درون دوره فعالیت آزمایشی کار لازم به عمل خواهد آمد تا بدون نقص وارد مرحله فعالیت رسمی شود.

وی افزود: درون خصوص پرسنل تازه این واحد نیز، ۳ کارشناس اورژانس پس از فعالیت آزمایشی و انجام تحقیق های لازم، درون صورت پشت سرگذاشتن موفقیت آمیز مراحل راستی آزمایی، به عنوان پرسنل دائمی این واحد به همکاری خود با دانشگاه ادامه می دهند.

وی ضمن قدردانی از مساعدت و توجه  موسوی معاون پشتیبانی دانشگاه درون راستای رفع مشکلات مالی و اداری پرسنل واحد اورژانس تصریح کرد: واحد اورژانس دانشگاه درون یکسال و نیم شروع به کار خود، بطور قابل قبولی فعالیت کردٰ ولی با بروز تأخیر درون پرداخت های مالی و حقوق پرسنل این واحد، آنها از ادامه همکاری با دانشگاه انصراف دادند و فعالیت واحد متوقف شد. با پیگیری مرکز بهداشت و درمان دانشگاه و بنا به ضرورت و اهمیت وجود واحد اورژانس و فوریت‌های درمانی ازبرای دانشگاهیان، معاونت پشتیبانی ازبرای رفع مشکلات اداری- مالی و پرداخت منظم و ماهیانه حقوق پرسنل این واحد، قول همکاری داد. امیدوارم که با پشتیبانی مداوم موسوی، فعالیت این واحد ضروری، قطع نشود و بتواند خدمتگذار خانواده دانشگاهیان تربیت مدرس باشد.

دانشجویان درون صورت احتیاج به دریافت خدمت ها درمانی واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه می توانند با شماره ۴۰۳۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *