مدیر ناسا:‌ «هیچ آشفتگی وجود ندارد»

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از ورج، جیم برایدنستاین، مدیر ناسا درون پی جابجایی‌های شغلی گذشته گفت: «هیچ آشفتگی وجود ندارد».

هفته گذشته ازبرای ناسا تغییرات عمده‌ای رخ داد که طی آن مدیر برتر برنامه اکتشاف انسانی ازبرای ماه تغییر کرد.

ویلیام جرستمن مایر که سرپرست برنامه انسانی ناسا بود بنابر دستور جیم برایدنستاین، مدیر ناسا به عنوان مشاور ویژه ازبرای سرپرست معاونت ناسا انتخاب شد. 


ویلیام جرستمن مایر

همچنین درون آستانه خبرها و حاشیه‌های بسیاری که درون پی ارسال مجدد انسان به ماه منتشر شده مردم زیادی از سراسر جهان با شنیدن این خبر شوکه شدند و تصور کنونی بر این هست که ناسا قادر به پیاده‌سازی پروژه سال ۲۰۲۴ و ارسال مجدد انسان به ماه را ندارد.

این تغییرات درون حالی رخ داده که سازمان هوانوردی ناسا هیچ تذکر و هشداری پیش از آن به این فرد نداده بود؛ ضمن اینکه از جرستمن مایر به عنوان مؤثرترین فرد این سازمان یاد می‌شود.

مدیر ناسا طی یک مصاحبه با سایت خبری ورج عنوان کرد: «جایجایی ویلیام جرستمن مایر صرفا و صرفا تصمیم و انتخاب من بود؛ پروژه آرتمیس هم اکنون بسیار خام هست و به برنامه‌ریزی‌های زیادی احتیاج دارد که ما درون حال پیگیری آن هستیم».


جیم برایدنستاین، مدیر ناسا

 برایدنستاین درون این مصاحبه اظهار کرده هست: «جرستمن مایر مدتی طولانی سرپرست و مدیر شگفت‌انگیز اکتشاف و عملیات انسانی (HEO) بوده و ما وی را دوست داریم؛ ما عاشق کارهایی هستیم که توسط وی انجام شده و از وی ازبرای تمام خدماتی که به ناسا و کشوور ارائه کرد، سپاسگزاری می‌کنیم».

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *