لارنس: ازبرای برد به زمین آمده بودیم/تیم ملی ایران قابل توجه گیم می‌کند

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دنیس لارنس پس از شکست یک بر صفر مقابل تیم ملی درون نشست خبری گفت:  خیر مقدم می‌گویم. برد ایران را تبریک می‌گویم با توجه اینکه مسابقه دوستانه بود و با توجه به خستگی‌هایمان انتظار گیم را داشته باشیم که همین طور هم بود و ارزیابی ما از این گیم خوب بود.

وی افزود: درون کل ایران عملکرد خوبی داشت و مربی خوبی هم دارد. ما هم ازبرای برد به میدان آمدیم و تلاش خودمان را کردیم با توجه به ویژگی‌هایی که داشتیم از این گیم استفاده کردن کردیم.

سرمربی تیم ترینیداد و توباگو درون جواب به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس مبنی بر اینکه تیم ملی ایران می‌تواند درون جام ملت‌ها نتیجه بگیرد، اظهار داشت: به طور کلی درون مورد تیم ملی ایران نمی‌توانم نظر بدهم و باید درون  مورد تیم خودم نظر بدهم ولی تیم ملی ایران بسیار قابل توجه هست و تمام تلاشش را می‌کند تا موفق شود.

لارنس درون مورد خشونت بازیکنان تیم ترینیداد گفت: گیم فوتبال همین هست نمی‌شودآرام گیم کنیم. همه هجومی گیم می‌کنند و تلاش می‌کنند سفت و دشوار گیم کنند. ازبرای همه آرزوی موفقیت می‌کنم و مردم گیم خوبی را دیدند. خوشحالم که به ایران آمدم.
انتهای پیام/

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *