فارس من|تعرفه اپراتورهای تلفن همراه ازبرای اشتراک یک ساله اینترنت

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، درون دنیای امروز، نبود اینترنت می تواند اختلال عظیمی درون مسیر فعالیت های اقشار مختلف جامعه ایجاد کند. به همین قصد، استفاده کردن از داده‌های تلفن همراه و اینترنت اپراتورها توانسته تا حدود زیادی از نیازهای مردم را بر روی تلفن‌های هوشمند برطرف کند.

تعدادی از مخاطبان درون سامانه «فارس من» خواستار اشتراک یک ساله ازبرای اینترنت بودند…این مخاطبان عنوان کردند: «ابزارهای ارتباطی گوناگونی داریم که خواهان اتصال به اینترنت هستند. متاسفانه با افزایش قیمت، خرید بسته‌های اشتراکی کوتاه مدت وقت فعلی مقرون به صرفه نیست. پیشنهاد می‌کنیم اپراتورهای تلفن همراه، ملزم به ارائه بسته‌های یکساله اشتراک دیتا شوند.»

با تحقیق خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، معلوم شد که دو اپراتور تلفن همراه به این معنی همراه اول و ایرانسل اشتراک یک ساله اینترنت را با ارائه طرح های مختلف به مشترکان عرضه می‌کنند.

براین اساس، همراه اول سه طرح ازبرای اینترنت یک ساله درون نظر گرفته هست که این طرح ها از مبلغ ۸۹ هزار تومان شروع می‌شود.

همچنین، اپراتور ایرانسل نیز سه طرح ۳۰گیگا بایتی،۴۸ گیگابایتی و ۷۲ گیگا بایتی را ازبرای علاقه‌مندان به اشتراک یک ساله اینترنت همراه عرضه می‌کند.

طبق این گفته، مشترکان ایرانسل و همراه اول می توانند با خرید این بسته‌های یک ساله، از خرید هفتگی و ماهانه اینترنت رهایی یافته و میزان مصرف اینترنت خود را طی یک سال مدیریت کنند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *