طرح های فناورانه سریع بازده درون مناطق عشایری و محروم اجرایی می شود

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، نادرقلی ابراهیمی دبیرستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی درمورد اجرای این طرح های فناورانه اظهار کرد : درون راستای اجرای اقتصاد مقاومتی ، این ستاد با همکاری بنیاد علوی و کمیته امداد امام خمینی مقدماتی را فراهم کرده تا ازبرای واحدهای کوچک درون حوزه پرورش ماهی و ایجاد گلخانه های کوچک درون محیط روستایی ودر قالب زنجیره ارزش ، طرح های فناورانه زودبازده درون مناطق عشایری و محروم اجرایی شود .

دبیرستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی درادامه گفت : این ستاد از طرح های فناورانه زودبازده درون مراحل قبل از تولید ، حین تولید و پس ازتولید و ورود به مرحله بازار حمایت می کند تا بتوانند محصولات دانش بنیان تولید کنند و رونق کسب و کار را درون مناطق عشایری و محروم اجرایی کنند .

وی با اشاره به اینکه این طرح درون ۴ منطقه محروم هدف گذاری شده هست اظهار کرد : استان های سیستان و بلوچستان ، کرمان و خوزستان ازبرای اجرای این طرح های فناورانه سریع بازده اجرایی می شود . 

ابراهیمی خاطر نشان کرد : اجرای این طرح ها از طریق شرکت های دانش بنیان و ازبرای توسعه فناوری و تاثیرگذاری درون زندگی مردم انجام می شود . 

انتهای پیام/ 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *