شروع فروش تلویزیون لوله شدنی ال جی از سال ۲۰۱۹

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، شرکت ال جی، سرانجام تلویزیون لوله شدنی ۶۵ اینچی خود را تولید کرد، این تلویزیون از نوع OLED بوده و دارای دقت ۴K هست. قرار هست تلویزیون مذکور از اواخر سال ۲۰۱۹میلادی ازبرای فروش عرضه شده و درون دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

این تلویزیون شباهت زیادی به نمونه های اولیه و آزمایشی عرضه شده از تلویزیون مذکور دارد،ولی یک بلندگوی ۱۰۰ واتی دالبی هم به آن افزوده شده تا کیفیت صدای این تلویزیون هر چه بیشتر تقویت شود.

 

 

تلویزیون یادشده از پشت دارای ساختاری کرکره مانند و دو بازوی تاشو هست که درون وقت عدم احتیاج به تلویزیون جمع می‌شوند و تلویزیون تا شده و درون محفظه زیرین خود که به صورت یک میز طراحی شده، قرار می‌گیرد.

این تلویزیون درون وقت ناپدیدشدن نمایشگر قادر به پخش موسیقی نیز هست و همچنین می‌تواند عکس ها را با نسبت بصری ۲۱ به ۹ پخش کند. تنظیم بعضی قابلیت‌های این تلویزیون با گوشی از طریق ارتباط بلوتوثی ممکن هست…قیمت این تلویزیون هم اکنون عنوان نشده، ولی می‌توان انتظار داشت چنین تلویزیونی با این سبک طراحی قیمت بالایی داشته باشد. کل فرایند باز وبسته شدن این تلویزیون و خروج صفحه نمایش آن از محفظه پایینی تنها چند ثانیه به طول می‌انجامد و ازبرای این کار دکمه ای بر روی کنترل از مسیر دور تلویزیون تعبیه شده که باز و بسته شدن نمایشگر را ممکن می‌کند.

بر اساس تحقیق های آزمایشگاهی ال جی لوله کردن نمایشگر این تلویزیون تا ۵۰ هزار دفعه مشکلی ایجاد نمی‌کند. لذا درصورتیکه هر روز هشت دفعه هم این نمایشگر باز و بسته شود استفاده کردن از آن ازبرای مدت وقت ۱۷ سال ممکن خواهد بود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *