زنان انگلیسی رکورددار مصرف الکل شدند

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دیلی‌میل، آمارهای منتشر شده توسط اداره ملی آمار نشان می‌دهد، زنان انگلیسی بیش از هر وقت دیگری الکل مصرف می‌کنند.

این تحقیق بیانگر‌ آن هست، درون نتیجه افزایش مصرف الکل درون میان زنان انگلیسی، نرخ ابتلا به بیماری‌های ناشی از آن نیز درون آنها به میزان قابل توجهی افزایش یافته هست. 

داده‌ها حاکی از آن هست، سالانه از هر ۱۰۰ هزار زن ۸ نفر به دلیل بیماری‌های مرتبط با الکل جان خود را از دست می‌دهند.

مؤسسه سلامت انگلیس این آمار را واقعی نمی‌داند و باور دارد، ارقام بسیار بالاتر از آنچه که توسط اداره ملی آمار منتشر شده، هست. 

براساس آمار و ارقام موجود، حدود ۸ میلیون تن از مردم انگلیس بی‌رویه از الکل استفاده کردن می‌کنند و بسیاری نیز به شدت به آن وابسته شده‌اند.

تحقیق‌ها همچنین نشان داده هست، بیشترین افزایش مصرف میان زنان سالمند هست؛ بیشترین آمار مرگ درون اثر مصرف الکل نیز به همین گروه سنی مربوط می‌شود؛ مرگ و میر آنها میان سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۷ با بیش از ۵۳…۶ درصد رشد مواجه بوده هست.

افزایش مصرف الکل درون انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی مشاهده شده هست.

موسسه سلامت انگلیس با منتشر شدن آماری عنوان کرد، درون سال ۲۰۱۷، بیش از ۷ هزار و ۶۹۷ نفر درون این کشور بر اثر مصرف الکل جان باختند که از این تعداد ۲ هزار و ۵۶۴ نفر را زنان شامل می‌شوند.

این مؤسسه حدود ۶ ماه پیش نیز با منتشر شدن گزارشی درون مورد عواقب منفی مصرف الکل درون انگلیس عنوان کرد که درون سال ۲۰۱۲ میلادی حدود یک میلیون و ۲۲۰ هزار نفر به دلیل بیماری‌های ناشی از مصرف الکل درون بیمارستان‌های این کشور بستری شده‌اند. 

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *