دریافت ۶۰ میلیارد تومان ازبرای تأسیس خوابگاه دانشجویی

رضا مهدی معاون  فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای درون گفت و گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه این دانشگاه تا کنون نزدیک به ۱۰ خوابگاه را کلنگ زنی کرده هست گفت: درون حال حاضر این دانشگاه ازبرای  ۱۵ هزار دانشجو خواهان تأمین خوابگاه هست که درون این رابطه ۵۰ نقطه را درون سراسر درون استان های مختلف شناسایی کرده واکنون خوابگاه های درون حال احداث این دانشگاه خوشبختانه میان ۱۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

* دریافت ۶۰ میلیارد تومان از درآمدهای اختصاصی دانشگاه

وی افزود: امسال یکی از برنامه های با اهمیت این دانشگاه تأسیس ۱۰ خوابگاه دانشجویی هست که ازبرای تکمیل و مسیر اندازی آنها مجوز نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان بودجه را از درآمدهای اختصاصی دانشگاه گرفته ایم.

* باید خوابگاه ۲۰۰ نفره مسیر اندازی کنیم

مهدی تصریح کرد: بیش از ۱۰ هزار دانشجو این دانشگاه اکنون درون خوابگاه های خود گردان و استیجاری اسکان دارند که باید درون این رابطه ازبرای ساماندهی و بهبود وضعیت دانشجویان خوابگاه های ۲۰۰ نفره مسیر اندازی کنیم.

* ۳۲ هزار دانشجوی این دانشگاه درخوابگاه اسکان دارند

معاون  فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت:از ۳۲ هزار دانشجوی این دانشگاه که درخوابگاه اسکان دارند نزدیک به ۱۵ هزار نفر از آنها را بانوان تشکیل می دهند و حدود ۱۷ هزار نفر دیگر پسران هستند.

* دانشگاه خواهان اعتبار قابل توجهی از سوی دولت هست

وی ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه ای ازبرای ارتقاء رتبه و سطح کیفی خوابگاه های خود خواهان اعتبار قابل توجهی از سوی دولت هست چراکه درون حال حاضر تعداد زیادی از خوابگاه های دانشگاه دارای  ۴ هستند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *