دانشگاه کاونتری؛ رکورددار رضایتمندی دانشجویان

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از «topuniversities»، دانشگاه کاونتری درون شهر «Coventry» و میان دانشگاه‌های انگلیس از میان ۱۱۹ دانشگاه درون رده پانزدهم قرار گرفته هست.

این دانشگاه  تحقیقاتی درون سال ۱۹۹۲ تاسیس شده و دارای ۳ شعبه هست که شعبه اصلی آن درون مرکز شهر «Coventry» قراردارد و دو شعبه دیگر آن درون «Scarborough» و «London»  قرار گرفته‌اند.

دانشگاه کاونتری درون سال‌های گذشته رشد سریعی درون رتبه‌بندی دانشگاه‌های انگلیس داشته و درون نظر دارد تا سال ۲۰۲۱ میلادی بیش از ۳۵۰ میلیون پوند درون پروژه­‌های توسعه‌‌محور خود سرمایه­ گذاری کند.

این دانشگاه سه سال گذشته توانست بالاترین رتبه را درون میان دانشگاه‌های‌ تاسیس شده از سال ۱۹۹۲ میلادی به پس، به خود اختصاص دهد و تا امروز همچنان پیشتاز هست.

دانشگاه کاونتری درون سال‌های ۲۰۱۶،۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ میلادی از سوی مجله‌ تایم (The Times) و سان‌دی تایمز (Sunday Times) به عنوان دانشگاه مدرن سال انتخاب گردید و همچنین عنوان دانشگاه برتر را درون سال ۲۰۱۵ میلادی از مجله‌ تحصیلات عالی تایمز (Times Higher Education) دریافت نمود.

 دانشگاه کاونتری درون سراسر انگلیس، بالاترین امتیاز را از نظر میزان رضایت دانشجویان داراست و همین عامل، با اهمیت‌ترین دلیل موفقیت دانشگاه کاونتری تا به امروز بوده هست.

داده‌های موجود حکایت از‌ آن دارد که بیش از ۶۰ درصد از فعالیت‌های علمی این دانشگاه درون رده‌کیفیت بالای جهانی و میان‌­المللی قرار دارد که ۹۴ درصد این فعالیت‌ها، متعلق به رشته‌های پزشکی هست.

دانشگاه کاونتری، دارای ساختمانی به نام دانشکده هوشمند هست که دارنده ۲۵۰۰ کامپیوتر ازبرای دانشجویان و همچین دارای امکانات اینترنت وایرلس هست که همه می‌تواند از آن استفاده کردن کنند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *