دانشگاه آزاد درون پی تقویت فرهنگ دینی و الگوی ایرانی اسلامی هست

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از رابطه ها عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ملاقات معاونان فرهنگی و دانشجویی واحدهای استان تهران با حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

کلانتری درون این جلسه با اشاره به اینکه یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی درون افق ۱۴۰۴ قرار گرفتن درون تراز بهترین دانشگاه‌های کشور و جهان هست، گفت: دانشگاه درون پی تقویت فرهنگ دینی و الگوی ایرانی اسلامی هست که منجر به آراستگی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی درون تمام شئونات می شود.

وی با تأکید بر اینکه جامعه دانشگاهی کشور باید نسبت به حفظ فرهنگ اسلامی و هویت ایرانی حساس باشد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی باید نماد پایبندی به شئونات اسلامی و ایرانی باشد.

کلانتری بر افزایش سطح آگاهی و باور دانشگاهیان اعم از اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان از طریق تبیین دیدگاه های اسلام تأکید کرد و گفت: الگوهای مناسب با بهره گیری از سیره عملی معصومین(ع)، بزرگان علمی، ادبی و فرهنگی به دانشگاهیان معرفی و ازبرای تولید و ارائه محصولات فرهنگی بسترسازی صورت گیرد.

وی توجه به بُعد معرفتی درون همه فعالیت های فرهنگی را سیاست کلان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دانست و افزود: متولیان امور فرهنگی درون اجرای فعالیت­ های فرهنگی اعم از برگزاری کرسی های آزاداندیشی، اردوهای تفریحی، کلاس های آموزشی باید افزایش شناخت و معرفت دانشگاهیان را درون نظر داشته باشند.

کلانتری به برنامه های مناسبتی دانشگاه آزاد اسلامی درون روز ۱۶ آذر اشاره و خطاب به معاونان فرهنگی و دانشجویی واحدهای دانشگاهی تأکید کرد: نسل جوان را با واقعیت های انقلاب اسلامی آشنا کنید و با کالبد شکافی حوادث ۱۶ آذر، ۲۲ بهمن دانشگاه و کشور را به لحاظ دینی و سیاسی بیمه کنید.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا و زورگویی های بی حد دشمن مناسبت های ۱۶ آذر و ۲۲ بهمن را هوشیارانه و منسجم تر از گذشته برگزار کنید.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *