حمایت از افراد و گروه‌های نوپای صاحب ایده از سوی دانشگاه امیرکبیر

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کانون همگرایی رویکردهای میان‌المللی امیرکبیر (کهربا)  از افراد و گروه‌های نوپای صاحب ایده درون حوزه میان‌الملل حمایت می‌کند که متقاضیان از ۲ تا ۱۰ مردادماه می توانند درون این فراخوان ثبت نام کنند.

پیرو برگزاری موفق فراخوان نخست کهربا درون خصوص حمایت از ایده‌های حوزه امور میان‌الملل درون سال گذشته، با توجه توجه به افزایش کیفیت و کمیت خدمت ها میان‌المللی درون حوزه‌های مختلف اعم از رفاهی، اقامتی، تردد کانون کهربا درون نظر دارد از همه افراد و گروه‌های نوپا علاقه‌مند و صاحب ایده درون حوزه فعالیت امور میان‌الملل حمایت کند.

متقاضیان باید ضمن مراجعه به نشانی https://evnd…co/uGFli فرم مربوطه را تکمیل و درون این فراخوان شرکت کنند.

این فراخوان با محوریت برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت وقت، مدارس تابستانی- زمستانی میان‌المللی، ارائه خدمت ها برگزاری ورکشاپ های تخصصی به‌صورت کامل (پذیرش، پذیرایی، اقامت، ویزا، تردد و …)، جذب کارآموز – دانشجو (به خصوص از کشورهای مسلمان و همسایه)، ارائه خدمت ها ویزا، اقامت و گردشگری به دانشجویان و اساتید ایرانی و خارجی و ارائه بسته کامل خدمت ها فرصت مطالعاتی به دانشجویان متقاضی ایرانی و خارجی برگزار می شود.

همچنین درون خارج از موارد ذکرشده هرگونه فعالیت جذاب که توانایی ارتباط با حوزه میان‌المللی را دارد نیز می‌تواند از سوی متقاضیان ارائه شود.

پس از آخر فراخوان، مراحل آتی و نتایج تحقیق‌ها به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید و ازبرای ادامه کار از گروه‌های منتخب دعوت می‌شود.

همچنین متقاضیان سؤالات خود را می‌توانید از طریق kahroba aut…ac…ir  یا ۰۹۱۲۷۱۲۰۸۰۲ (صرفاً پیام درون واتس آپ یا تلگرام) مطرح کنند.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *