تامین نیازهای آزمایشگاهی داخلی از سوی یک شرکت دانش‌بنیان داخلی

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک شرکت دانش بنیان داخلی هماهنگ با پیشرفت روز افزون درون تکنولوژی سیستمها و مواد مصرفی درون راستای رفع احتیاج های بازار داخلی با همکاری برترین برندهای آزمایشگاهی از سراسر جهان فعالیت می کند.

دوره های آموزشی ازبرای شرکت‌های نماینده و مشتریان، برنامه ریزی هدفمند بر اساس قوانین مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO 13485، ملاقات های حضوری، پشتیبانی و خدمت ها پس از فروش از جمله تلاش های این مجموعه درون راستای جلب رضایت آزمایشگاه های سراسر کشور هست.
به گفته نرگس جواد، مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان، این شرکت موفق به تولید تجهیزات آزمایشگاهی و کیت های تشخیصی به سبک الایزا شده هست که این تجهیزات از شرکت های رده اول دنیا وارد کشور می شود.

وی افزود: یکی از دستگاه هایی که توسط شرکت ما وارد کشور شده هست، دستگاه کمی لومینسانس تمام اتوماتیک IDS-iSYS ساخت کمپانی IDS انگلستان هست. این دستگاه دارای تاییدیه FDA آمریکا و تاییدیه CE اروپا هست. داشتن سیستم دشوار افزاری و نرم افزاری بسیار پیشرفته ، IDS-iSYS را تبدیل به یک دستگاه مطمئن ازبرای انجام تست های Immunoassay با بهره گیری از تکنیک کمی لومینسانس کرده هست. از مشخصات با اهمیت IDS-iSYS استفاده کردن از سیستم WALK-AWAY و قابلیت برنامه ریزی دستگاه هست که سبب ساده تر شدن کار با این دستگاه شده هست. درون IDS-iSYS استفاده کردن از سیستم تشخیص لخته و داشتن ۴ قسمت شستشوی مجزا سبب کاهش چشمگیر CV تکرار پذیری شده هست. دارا بودن تکنولوژی کووت گذاری اتوماتیک وهمچنین مطابقت جوابها با روشهای Gold-standard از دیگر خصوصیات بارزIDS-iSYS  هست.

وی ادامه داد: دستگاه دیگری که توسط شرکت ما وارد می شود، دستگاه AKLIDES هست. دستگاه اتوماتیک AKLIDES  دستگاهی هست که ازبرای تشخیص بیماری های خود ایمنی و تشخیص الگوهایی مانند ANA  و ANCA  با سرعت تنها یک دقیقه ازبرای هر چاهک مورد استفاده کردن قرار می گیرد. از قابلیت های این دستگاه انتخاب تیتراسیون اتوماتیک هست. این دستگاه دارای نرم افزار غربالگری هست که ازبرای تشخیص ANA ، ANCA   و nDNA  به کار گرفته می شود. نحوه تشخیص الگوها با سرعت تنها ۲۰ ثانیه درون هر چاهک هست. از دیگر ویژگی های این دستگاه داشتن منبع نور ال ای دی همراه با ۴ طول موج  بوده و سیستم اتوماتیک حرکت درون دو پس با قابلیت نصب ۵ اسلاید همزمان نیز درون این دستگاه وجود دارد.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *