با تختخواب هوشمند دیگر درون خواب قل نخورید

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از اتوبلاگ، درصورتیکه شما هم جزء افرادی هستید که درون وقت خوابیدن درون تختخواب از یک سوی تخت به سمت دیگر می روید و آرام و قرار ندارید می توانید از تختخواب هوشمند شرکت فورد استفاده کردن کنید.

این نخستین دفعه هست که یک شرکت خودروسازی تختخواب هوشمند تولید می کند و از این طریق ازبرای ارتقای کیفیت خواب افراد تلاش می کند.

این تختخواب مجهز به حسگرهای مخصوص و همچنین خطوط فلزی خاصی هست که درصورتیکه فرد بیش از حد درون جای خود تکان بخورد وی را به یک سمت تخت برمی گرداند تا جای دیگران را اشغال نکرده و ازبرای فرد دیگری که درون کنارش درون تخت خوابیده مزاحمت ایجاد نکند.

فعالیت های این تخت هوشمند ازبرای ثابت نگهداشتن افراد درون محل خوابشان بدون ایجاد هرگونه سروصدا صورت می گیرد تا جلوی بیدارشدن افراد را بگیرد. درون این تختخواب از فناوری های مورد استفاده کردن درون خودروهای خودران نیز بهره گرفته شده هست.

نمونه اولیه این تخت توسط شرکت فورد به صورت آزمایشی تولید شده و هم اکنون معلوم نیست آیا برنامه ای ازبرای تولید انبوه آن وجود دارد و درون صورت عرضه قیمت این تخت چقدر خواهد بود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *