انتخاب رشته متقاضیان با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شروع شد

به گفته گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده درون آزمون سراسری سال ۹۸ شروع شد.

تمام داوطلبان حاضر درون جلسه آزمون سراسری سال ۹۸ که متقاضی تحصیل درون دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند از امشب یکشنبه ۲۰ مرداد ماه تا آخر روز شنبه ۲ شهریور ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www…azmoon…org نسبت به انتخاب رشته کار کنند.

داوطلبان لازم هست با استفاده کردن از کد دسترسی مندرج درون ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه کار کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی درون گروههای هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند درون صورت تمایل رشته محل های این گروه را درون میان انتخاب های یکصدگانه خود قصد کنند.

داوطلبانی که رشته محل مورد نظر خود را درون دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی­یابند، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی درون مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که درون صورت تمایل با مراجعه به سامانهwww…azmoon…org می توانند نسبت به ثبت نام خود کار کنند.

داوطلبان لازم هست ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود درون دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس کار به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

شایان ذکر هست نتایج انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هفته سوم شهریور ماه عنوان می شود.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *