استقبال مردم از گوشی های نسل پنجم درون نبود شبکه های نسل پنجم!

به گفته خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دیجیتال ترندز، از مسیر رسیدن شبکه های نسل پنجم ارتباطی تاثیر شگرفی بر روی خدمت ها درمانی، حمل و نقل، صنعت رباتیک و غیره می گذارد و از همین رو به نظر می‌رسد استقبال از این شبکه ها بسیار گسترده تر از حد انتظار باشد.

 

درون حال حاضر خدمت ها نسل پنجم تنها درون چند شهر دنیا به صورت محدود و آزمایشی ارائه می‌شود ولی گفته موسسه تحقیقاتی کانترپوینت نشان می‌دهد اکثر کاربرانی که درون ماه می گوشی های هوشمند نسل پنجم خریداری کرده اند درون نقاطی زندگی می کنند که این خدمت ها هم اکنون ارائه نمی شود.

درون مقابل درون ماه می، تنها یک سوم گوشی های نسل پنجم جهان درون شهرهایی به فروش رفته اند که درون آنها خدمت ها نسل پنجم تلفن همراه درون دسترس هست. بر همین اساس می توان نتیجه گرفت مردم نمی خواهند از سیر پیشرفت فناوری عقب بمانند.

انتظار می رود همه شرکت های بزرگ سازنده گوشی درون جهان تا قبل از آخر سال ۲۰۱۹ گوشی های نسل پنجم خود را به بازار بفرستند. درون این میان تنها اپل یک استثنا محسوب می شود. گفتنی هست درون سال ۲۰۱۹ بیش از ۵ میلیون گوشی نسل پنجم تنها درون امریکا به فروش رفته هست.

انتهای پیام/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *